Uroczy Gedikpasa Konagi Hotel Stambuł oferuje 21 pokój i znajduje się prawie 20 min spacerem od wybrzeża. Ten hotel oferuje klub nocny, salon Lounge i różne możliwości rekreacyjne oraz pokoje z widokiem na miasto.
Wszystkie pokoje dla alergików w hotelu wyposażone są w szybki internet i telewizję satelitarną wraz z minibarem i urządzeniem do parzenia kawy/herbaty dla smakoszy do samodzielnego przygotowywania posiłków. W pokojach jest okna dźwiękoszczelne, a także ornamentowa podłoga. Łazienki z oddzielną toaletą i prysznicem, oferują również suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.
W Gedikpasa Konagi Hotel oferują śniadanie w formie otwartego bufetu. Goście mogą delektować się lekkimi drinkami i lekkimi przekąskami w barze typu lounge. On oferuje także salonik. W 5 min spacerem można dojść do restauracji Mivan Restaurant Cafe lub odwiedzić restaurację ANTAKYA Restaurant, znajdującą się w 400 metrach od obiektu.
Muzeum Archeologiczne w Stambule oraz Błękitny Meczet znajdują się odpowiednio maksymalnie 1 km oraz w zasięgu ręki od uroczego hotelu. Muzeum Sztuki Tureckiej i Islamskiej w Stambule leży w 700 metrach. Miłośnicy przyrody docenią bliskość Morze Marmara, który znajduje się w jedynie 1 km obiektu. W okolicy znajdują się liczne obiekty handlowe, takie jak Plac Bajazyda, położony maksymalnie 12 min piechotą od Gedikpasa Konagi. Najbliższa stacja metra to Vezneciler-Istanbul Ueniversitesi, zlokalizowana w niewielkiej odległości od 3-gwiazdkowego obiektu.
Lotniska
Stacje kolejowe
Lotniska
Stacje kolejowe
Punkty orientacyjne
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Bronisław
2023-04-02
Hotel Gedik Pasa Konagi w Stambule spełnił moje oczekiwania. Śniadanie było smaczne i zróżnicowane, a lokalizacja w centrum ułatwiła nam zwiedzanie miasta. Personel hotelu był bardzo pomocny, a manager okazał się świetnym przewodnikiem. Widok z tarasu był niesamowity. Polecam.
Nie ma nic złego do powiedzenia.
Kinga
2023-02-10
Nasz pobyt w tym hotelu był bardzo udany. Położenie było idealne, blisko przystanku tramwajowego, co ułatwiło nam poruszanie się po mieście. Pokój, w którym mieszkaliśmy, był czysty i schludny, a personel codziennie dbał o naszą wygodę. Śniadanie było fantastyczne, z ogromnym wyborem dań - każdego dnia było coś nowego do wyboru. Widok z tarasu był niesamowity, można było podziwiać piękno miasta. Właściciel hotelu, Muro, był bardzo pomocny i znał się na okolicy, zawsze służył nam cennymi wskazówkami.
Nie mamy żadnych skarg dotyczących naszego pobytu.